An unforgettable holiday with the family

An amazing holiday awaits you, where you will enjoy the sun and live comfortably in spacious rooms with your family.


1Room
+

1Adult
+

0Children
+

Zehra Group

It is the leading company in hotel and villa accommodation, which is called halal concept, for conservative families in Turkey and Fethiye. Muğla Fethiye Ölüdeniz, with the option of two hotels, sheltered villas and the region’s private beach for single women, has adopted the best service to its guests.

Zehra Tatil Köyü

Muhafazakar aileler için her şey dahil helal konsept aile oteli ( Türkiye Muğla Fethiye de muhafazakar aile tesisleri)

Zehra Otel

Türkiye Muğla Fethiye de muhafazakar aileleler için helal konsept aile tesisi (Her şey dahil helal konsept aile otelleri )

Zehra Villas Otel

Türkiye de ve Fethiye de bir ilk; Muhafazakar Villa Konseptinde Lüks Korunaklı Açık Büfe Yemeği (Türkiye de İslami Villa)

Türkiye’de bir ilk!
Bayanlara Özel Plaj.

Çam Ormanları arasında bulunan plajımızda Bay-Bayan ve Aile Plajları ayrıdır.

Fethiye’nin en güzel koylarından birinde bulunan çam ormanlarının arasında bulunan bayanlar plajının etraftan görünme ihtimali yoktur, koyumuz tamamen kum plaj ve sığ bir denizdir. Plajda 1 adet alakart restoran, 1 adet Kafe , çocuk parkı, doyasıya ailece piknik yapılacak alanları, ızgara menüsü alabilecekleri özel açık restoran bölümü ve deniz kenarında özel köşklerimiz mevcuttur. Misafirlerimizin gün boyu zamanını geçirebileceği bütün imkanlar mevcuttur. Bay-Bayan Plajı ve Aile Plajı ayrı olarak konumlandırılmıştır.

AKTİVİTELER

İslami Otel Fethiye

Zehra grup otelleri Türkiye de ve Fethiye de muhafazakar ailelerin helal konsept olarak adlandırılan otel ve villa konaklamasında öncü firmasıdır. Muğla Fethiye Ölüdeniz iki adet Hotel etrafı korunaklı Açık Büfe Villalar ve bölgenin tek bayanlara özel Plaj seçeneğiyle misafirlerine en iyi hizmeti şiar edinmiştir.

Zehra Kulem Beach Muğla/Fethiye de Zehra Grup otelleri bünyesinde bölgenin tek bayanlara özel plajı Zehra Kulem Beach Bay-Bayan ve Aileler için tasarlanmış  ayrı yüzme alanı, ayriyeten Aile yüzme alanında mahremiyet için Hanım misafirler Haşema (uzun deniz kıyafeti) giymeleri halinde aile bölümünde yüzebilmektedirler.

Zehra Tatil Köyü Muğla / Fethiye Ölüdeniz de helal konsept muhafazakar tesisi olarak her şey dahil aile oteli olarak hizmet vermektedir. Zehra Tatil Köyü Helal konsept olarak Bay ve Bayanlar için tasarlanmış ayrı havuzları ile alternatif tatiliniz için uygun seçenektir.

Zehra Hotel Muhafazakar ve İslami hassasiyetinize uygun helal konsept her şey dahil aile oteli olarak Muğla / Fethiye Ölüdeniz de hizmet vermektedir. Zehra Hotel Helal konsept olarak bay ve bayan ayrı havuz ve hamam sauna hizmeti ile muhafazakar aileler için değerli misafirlerimize  aile ortamı sunan Türkiye de ve Fethiye de  tercih edilen öncü tesislerindendir.

REZERVASYON