BAYANLAR PLAJI

Türkiye de ve Fethiye de bir ilk! Bayanlara Özel Plaj! Çam ormanları arasında bulunan plajımızda Bay-Bayan Plajları ve Aile Plajları ayrı bulunmaktadır.

Zehra Kuleli Sahili (Beach)

Zehra Kuleli Beach; Fethiye’nin en güzel koylarından birinde konumlanmış olup çam ormanlarının arasında olması sebebi ile etraf dan görünme ihtimali yoktur, koyumuz tamamen kum plaj ve sığ bir denizdir.; Muhafazakar ve İslami hassasiyetinize uygun helal konsept Beach’de, Baylara, Bayanlara ve Ailelerinize özel olarak tasarlanmış olarak Muğla / Fethiye de hizmet vermektedir. Zehra Grup Hotelleri bünyesinde bulunan bölgenin tek bayanlara özel plajı olan Zehra Kuleli Beach, Siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmuştur. Zehra Kuleli Beach de Bay ve Bayanlara ayrı yüzme alanı, ayriyeten Aileler için yüzme alanı barındıran tesisimiz, alakart restoran ve Piknik mangal alanı, çocuk eğlence alanı ile unutulmaz bir tatil seçeneklerden bir tanesi.
Misafirlerimizin gün boyu zamanını geçirebileceği bütün imkanlar vardır. Baylara, Bayanlara ve Aileler için ayrı Plajlar konumlandırılmıştır.

Ayriyeten Aile yüzme alanında mahremiyet için Hanım misafirler Haşema (uzun deniz kıyafeti) giymeleri halinde aile bölümünde yüzebilmektedirler.

Fethiye’de Bayanlar Plajı Olan Otel

Zehra Grup Hotelleri; Muhafazakar ve İslami hassasiyetinize uygun helal konsept her şey dahil aile oteli olarak Muğla / Fethiye Ölüdeniz de hizmet vermektedir. Zehra Grup Hotelleri bünyesinde bölgenin tek bayanlara özel plajı Zehra Kuleli Beach i siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmuştur.

Zehra Kuleli Beach Bay ve Bayanlara  ayrı yüzme alanı ayriyeten Aile yüzme alanı barındıran tesisimiz alakart restoran ve mangal alanı çocuk eğlence alanı ile unutulmaz bir tatil seçeneklerden bir tanesi . Zehra Grup Hotelleri olarak  Helal konsept olarak bay ve bayan ayrı havuz ve hamam sauna hizmeti ile muhafazakar ailelerin tercih etikleri Türkiye’nin ve Fethiye’nin öncü tesislerindendir. Zehra Grup Hotelleri olarak Türkiye de ve Fethiye de aile ortamı sunan sayılı otellerden biri olmaktan mutluk duymaktayız.

Zehra Otel Kuleli Bayan Plajı

Zehra Grup Hotels & Villas

Bayan Plajı

Her şey dahil sisteminde Helal gıda, Helal Kesim Et ve Helal Et ürünlerinde Muhafazakar Otel tesisi olarak tercih sebeplerindendir. Muhafazakar ailelerin beraber katıldıkları bölgedeki tekne turu cip safari Saklıkent turu ve diğer tur seçenekleri ile misafirlerine unutulmaz tatil seçeneği sunmakta, Tatil planınızda yer almaktan, Zehra Ailemizin parçası olmanızdan gurur ve mutluluk duyarız.
yeşil yaprak
REZERVASYON
WhatsApp ile iletişime geç
Telefon ile iletişime geç