ÖZEL PLAJ Zehra Kuleli Beach Fethiye'de sadece kadınlar için özel olarak tasarlanmış huzurlu bir ortamda tatil yapmak isteyenlere mükemmel bir tatil hizmeti sunar. BAYANLARA KADINLAR PLAJI OLAN İLK OTEL Türkiye de ve Fethiye de bir ilk! Bayanlara Özel Plaj! Çam ormanları arasında bulunan plajımızda Bay-Bayan Plajları ve Aile Plajları ayrı bulunmaktadır. Fethiye’de cdn_helper cdn_helper

Zehra Kuleli Sahili (Beach)

Zehra Kuleli Beach; Fethiye’nin en güzel koylarından birinde konumlanmış olup berrak denizi ve çam ormanlarının arasında sizlere muhteşem deniz ve manzara imkânı sunmaktadır. Zehra Kuleli Plajı tamamen kum plaj ve sığ bir denizdir. Muhafazakar ve İslami hassasiyetinize uygun helal konsept Beach’de, kadınlara ve erkeklere özel olarak tasarlanmış yüzme alanı olarak Muğla / Fethiye’de hizmet vermektedir. Zehra Group Hotelleri bünyesinde bulunan bölgenin ilk ve tek kadınlara özel plajı olan Zehra Kuleli Beach, siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur. Geniş lokasyon üzerine konumlanmış muhafazakâr ve helal konseptli plajımızda kadınlara özel yüzme alanı çevreden görünmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Kadın misafirlerimiz için rahatlıkla güneşlenme ve yüzme imkânı sunar. İç dizayn içerisinde dinlenme köşkleri, sahil alanı, keyifli kafe ve oyun alanı, duş ve rahatlıkla ibadetinizi yapabilmeniz için mescit alanı mevcuttur.

Zehra Kuleli Beach de kadın ve erkeklere özel ayrı yüzme alanı, barındıran tesisimizde alakart restoran, piknik ve mangal alanı, çocuk eğlence alanı ile misafirlerimizin gün boyu zamanını geçirebileceği bütün imkânlar bulunmaktadır. Kadınlara ve erkeklere özel yüzme alanı ile gün boyunca eşsiz doğa içerisinde turkuaz mavisi sıcak deniz suyu ile tatiliniz boyunca unutulmaz anılara sahip olacaksınız.

Fethiye’de Kadınlar Plajı Olan İlk Otel

Zehra Group Hotelleri; Muhafazakar ve İslami hassasiyetinize uygun helal konsept her şey dahil aile oteli olarak Muğla / Fethiye Ölüdeniz’de hizmet vermektedir. Zehra Group Hotelleri bünyesinde bölgenin ilk ve tek kadınlara özel plajı Zehra Kuleli Beach değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.

Zehra Kuleli Beach kadın ve erkeklere özel ve ayrı yüzme alanı barındıran tesisimiz alakart restoran, mangal ve piknik imkânı, ailelere özel kiralanan localar, market ve eşsiz doğa harikası olan denize yakın doğal gölü, çocuk eğlence alanı ile unutulmaz tatil seçeneklerden bir tanesi. Zehra Group Hotelleri olarak  Helal konsept sunan kadın ve erkeklere ayrı havuz, hamam ve sauna hizmeti ile muhafazakar ailelerin tercih etikleri Türkiye’nin ve Fethiye’nin öncü tesislerindendir. Zehra Group Hotelleri olarak Türkiye’de ve Fethiye’de aile ortamı sunan sayılı otellerden biri olmaktan mutluluk duymaktayız.

Fethiye bayanlar plajı

Zehra Group Hotels & Villas

Bayan Plajı

Her şey dâhil sisteminde Helal gıda, Helal Kesim Et ve Helal Et ürünleri sunması ile Muhafazakar Otel tesisi olarak ilk tercih sebeplerindendir. Muhafazakâr ailelerin yaz tatillerinde devamlı tercih ettiği Zehra Group bünyesinde yer alan tüm tesislerimiz, muhafazakâr otel, İslami otel, tatil köyü, kadınlara özel plaj, özel havuzlu villa, muhafazakâr villa seçenekleri ile her sene hizmetini yenilemektedir. Ailelerimizin beraber katıldıkları bölgedeki ilk ve tek özel muhafazakâr plaj imkânı ile otel konaklamalarının yanı sıra ekstra konaklama ve eğlence imkanları sunan tesisimize 3,5 kilometre uzaklıkta olan Dünyaca ünlü Ölüdeniz halk plajı da alternatif olarak tercih edilebilir. Tatil planınızın bir parçası olmaktan ve Zehra Group ailemizi tercih etmenizden dolayı gurur ve mutluluk duyarız.

yeşil yaprak
REZERVASYON