ZEHRA TATİL KÖYÜ

Zehra Tatil Köyü Alaçatı Mimarisi , Osmanlı Kiremit çatıları ve ahşap balkonları ile geleneksel otantik bir mimari yapıyı yansıtmaktadır.


1Oda
+

1Yetişkin
+

0Çocuk
+

Zehra Tatil koyu Mavi Örtülü Yatak Odası

Standart Oda

Standart Odalar; 25 m² büyüklüğündedir.

 • Klima
 • Banyo
 • Ücretsiz Wİ-Fİ
Mavi örtülü ranzalı yatak odası

Ranzalı Oda

Ranzalı Odalar; 1 odadan oluşmaktadır.

 • Oda Servisi
 • Ücretsiz Wİ-Fİ
 • Banyo
Çift kişilik aynalı yatak odası

Aile Odası

Aile Odaları; 40 m² büyüklüğündedir.

 • Klima
 • Banyo
 • Ücretsiz Wİ-Fİ
Zehra Otel Suit Ana Görsel

Suit Oda

Suit Oda; 40 m² büyüklüğündedir.

 • Klima
 • Banyo
 • Ücretsiz Wİ-Fİ

Zehra Tatil Köyü

Zehra Tatil Köyü Alaçatı Mimarisi, Osmanlı Kiremit çatıları ve ahşap balkonları ile geleneksel otantik bir mimari yapıyı yansıtmaktadır. İslami tatil ve muhafazakar tatil oteli arayan misafirlerimizin yeni gözdesi olacaktır. Tesisimizde rahatınız ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için her şey düşünülmüştür. Bay ve Bayanlar için tasarlanmış Aqua parkı olan ayrı yüzme havuzları bulunmaktadır.

Zehra Tatil Köyü Deniz

Fethiye Tesettür Otel

Türkiye de ve Fethiye de bir ilk İSLAMİ BEACH ve BAYANLARA ÖZEL PLAJ

Zehra Grup Hotellerinden olan Zehra Tatil Köyü Muğla / Fethiye Ölüdeniz de muhafazakar ve muhafazakar aile tesisi olarak hizmet vermektedir. Zehra Grup otelleri bünyesinde bölgenin tek bayanlara özel plajı Zehra Kuleli Beach i kullanabilirsiniz. Zehra Kuleli Beach bay ve bayan ayrı yüzme alanı ayriyeten aile yüzme alanı barındıran tesisimiz alakart restoran ve mangal alanı çocuk eğlence alanı ile Geniş bir alana sahip plajda doğal bir göleti ,gölet etrafında ve orman etrafında aile köşkleri de bulunmaktadır.

Zehra Tatil koyu Helal Konsept

Zehra Tatil Köyü

Helal Konsept

Zehra Tatil Köyü Helal konsept olarak Bay ve Bayan ayrı havuzları ile alternatif tatiliniz için uygun seçenektir. 10 Bloktan oluşan Alaçatı Mimarisi, Osmanlı Kiremit çatıları ve ahşap balkonları ile geniş bahçesi; Palmiye ve meyve ağaçları muhteşem çiçek bahçesiyle özel dinlenme, Köşk alanları ve sohbet alanlarıyla egzotik bir tatil anısına sahip olacaksınız Bay ve Bayanlar havuzunda bulunan içecek ve dinlenme kafesi ile keyifli zaman geçireceğiniz anlar Misafirlerimiz arasında aile ortamından meydana gelen arkadaşlıklar ve sohbetler sizleri beklemektedir.

Her şey dahil sisteminde helal gıda ve helal kesim et ve et ürünleri olarak muhafazakar tesis olarak tercih sebeplerindendir Muhafazakar ailelerin beraber katıldıkları bölgedeki tekne turu cip safari Saklıkent turu ve diğer tur seçenekleri ile misafirlerine unutulmaz tatil seçeneği sunmakta Küçük Misafirlerimiz için oyun parkı, gösteriler, akşamları mini clup etkinlikleri ile değerli küçük misafirlerimizin de memnun olacağı tatil fırsatı sunmaktayız.

Tüm hizmetlerimizle tatil planınızda yer almaktan, Zehra Grup Ailemizin parçası olmanızdan gurur ve mutluluk duyarız.

Helal Görseli
yeşil yaprak
REZERVASYON
WhatsApp ile iletişime geç
Telefon ile iletişime geç