Unutulmaz İslami Tatil Deneyimi
Zehra Hotel, muhafazakâr ve İslami hassasiyetinize uygun olarak alkolsüz her şey dâhil konsepti ile Fethiye Ölüdeniz’de aradığınız tatil hizmetini sunar. ZEHRA HOTEL
İslami Ve Muhafazakar Otel
Zehra Grup İslami Otel, tatil deneyiminizi İslami değerlere uygun bir ortamda geçirmenizi sağlar. Doğal güzellikler, lüks hizmetler ve İslami atmosfer ile size keyifle tatil yapma fırsatı sunuyoruz. ZEHRA HOTEL
cdn_helper cdn_helper

İslami Otel

Helal Konseptli Zehra Hotel

Fethiye’deki Helal Konseptli İslami Otel, İslami tatil yerleri arasında oldukça popülerdir ve Muğla’nın huzurlu ve doğayla iç içe bir ortamında tatil fırsatı sağlar. Huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlerin tercihi olmalıdır. Bu otellere, Zehra Hotel de dahil olmak üzere, konfor ve lükse eş değer bir deneyim bekler. Erkekler ve kadınlar için ayrı plajları ve yüzme havuzlarını da içeren hizmetler sunar, böylece İslami değerlere uygun bir tatil deneyimi yaşanabilir. 

13 farklı konaklama olanakları ile benzersiz bir hizmet sunmaktadır. Tüm odalar özenle döşenmiş ve her türlü konfor düşünülmüştür. İçerisinde oda hizmetleri, restoranlar, spor merkezleri, çocuk parkları ve daha birçok olanak bulunur. İç ve dış mekan tasarımı ise sade ve şık bir görüntü sunar.

 

Otelin en çok dikkat çeken özelliklerinden biri de, sakin bir tatilin yanı sıra, özellikle doğal güzellikleri ve eşsiz Ölüdeniz manzarasıdır. Sarı kumların üzerine yayılan mavi deniz, yeşil ağaçların kucağına serpilmiş otel, tatilinizi yeni bir boyuta taşıyor. Burada hem bedenen hem de ruhen tatil yapmanın keyfini yaşamanıza olanak sağlar.

Tamamen İslami değerlere uygun bir biçimde hizmet veren Zehra Hotel, misafirlerinin dinlenme ve eğlenme ihtiyaçlarını karşılayabilmek için her detayı düşünmüştür. İslami tatil anlayışına uygun  otelde, kadınlar ve erkekler için ayrı plajlar, kapalı yüzme havuzu ve diğer tüm hizmetler, misafirlerin rahatlıkla kullanabilecekleri şekilde düzenlenmiştir. 

standart oda kapak

Standart Oda

Standart Oda; 25 m² büyüklüğündedir.

 • Klima
 • Banyo
 • Ücretsiz Wİ-Fİ
teraslı oda kapak

Teraslı Oda

Teraslı Odalar; 20 m² büyüklüğündedir.

 • Oda Servisi
 • Ücretsiz Wİ-Fİ
 • Banyo
Zehra Otel aile odası

Aile Odası

Aile Odaları; 40 m² büyüklüğündedir.

 • Klima
 • Banyo
 • Ücretsiz Wİ-Fİ
kral odası kapak

Kral Odası

Kral Odaları; 98 m² büyüklüğündedir.

 • Klima
 • Banyo
 • Ücretsiz Wİ-Fİ
suit oda kapak

Junior Suit Oda

Suit Oda; 98 m² büyüklüğündedir.

 • Klima
 • Banyo
 • Ücretsiz Wİ-Fİ

Fethiye’de İlk Helal Beach

Helal konseptiyle hizmet veren en gözde islami otel olan Zehra Hotel’de deneyiminiz nasıl olacak, merak ediyor musunuz? Zehra Hotel, helal konseptli bir otel olmasının ötesinde, misafirlerin hassasiyetlerine büyük önem veren bir yerdir. Her şey dahil otel, helal yaşam tarzına uymak için gereken tüm gereklilikleri sağlar. Restoran, kafe ve diğer alanlar, helal kesim et ve et ürünleri ile hizmet verir. Ayrıca, otelde sadece alkolsüz içecekler sunulur.

Bununla birlikte, Zehra Hotel’deki deneyiminiz sadece yemeklerle sınırlı değildir. Konuklar her türlü kişisel ihtimallerini karşılamak için bir dizi etkinlik ve hizmetten yararlanabilirler. Sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar yemekler, otel mutfak ekibi tarafından titizlikle hazırlanır ve açık büfe veya alakart seçeneğiyle servis edilir. Helal ürünler ve ekipmanlar, misafirlerin yaşam tarzı normlarına ve inançlarına uygun bir şekilde temin edilir.

Haftanın yedi günü, 24 saat boyunca, otelde görev yapan personel, konukların her türlü ihtiyaç ve gereksinimini karşılamak için hazırdır. Misafirlerin sorunları, endişeleri veya önerileri durumunda, dinamik ve tecrübeli otel ekibi, mümkün olan en kısa sürede çözüm üretir. Zehra Hotel, konuklarına unutulmaz ve hayatları boyunca hatırlayacakları bir deneyim sunmayı amaçlar ve konuklarını daha önce hiç yaşamadıkları bir konfor ve ferahlıkla karşılamaktadır. Yani, Zehra Hotel’le geçireceğiniz bir sonraki tatilinizi beklemek için sabırsızlanabilirsiniz. 

Helal Görseli
Fethiye kuleli beach kadınlar plajı
Fethiye islami otel
fethiye kadınlar plajı
Fethiye islami otel

Helal Konseptli Muhafazakar Otel

Fethiye’deki en gözde muhafazakar otellerden biri olan Helal Konseptli Zehra Hotel, özel konseptiyle dikkat çekmektedir. Her şey dâhil otel konseptiyle hizmet veren Zehra Hotel, misafirlerinin İslami hassasiyetlerine büyük önem vermektedir. İslami otel bünyesindeki tüm restoran, kafe ve diğer alanlarda helal gıda, helal kesim et ve et ürünleri ile alkolsüz içecekler sunulmaktadır. Et ve et ürünleri, İslami usullere göre hazırlanmaktadır. Özel konseptli bir İslami tatil deneyimi yaşamak isteyenlerin tercihi kesinlikle Helal Konseptli Zehra Hotel’dir.

Zehra Hotel, Fethiye de İslami tatil yapmak isteyenler için güvenli ve konforlu bir ortam sunuyor.

Ailenizle birlikte İslami tatil yapmak isteyenler için güvenli ve konforlu bir ortam sunan Zehra Hotel, tatilseverlerin ideali olan oteller arasından sıyrılıyor. Zehra Tatil Köyü bünyesinde, İslami şartlara uygun hazırlanan, eğlendirici ve renklendirici birçok aktivite bulunmaktadır. Otel olanakları arasında Fethiye’deki koylara yapılan tekne turları, safari turları, Saklıkent turu ve daha birçok farklı etkinlik seçeneği yer alıyor. Fethiye islami otelleri tercih eden tatilciler, Zehra Grup bünyesinde aileniz için özel olarak düzenlenen turlara da katılabilir.

 

yeşil yaprak

Huzurlu Tatilin Adresi Zehra Otel

İslami otel, İslami tatil ve muhafazakar otel konseptleri son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Muhafazakar otellerde sunulan bu özel hizmetler, İslam inancına uygun bir tatil geçirmek isteyen tatilciler için idealdir.

İslami otellerin sunduğu ayrıcalıklar arasında, İslami kurallara uygun olarak hazırlanan yemekler, ayrı namaz odaları ve kadın-erkek ayrımına uygun havuz ve plaj alanları yer alır. İslami otel konseptine uygun tatil köyleri, muhafazakar yaşam tarzını benimseyenler için tam anlamıyla bir huzur adresidir. İslami bir tatil geçirmek isteyenlerin tercihi olan bu oteller, misafirlerine rahat ve huzur dolu bir tatil sunuyor.

 

İslami Oteller Aile Dostudur

İslami oteller aile dostudur aileye uygun tatil imkanı sunarlar. İslami Otel genellikle aile odaları ile hizmet verir ve bu odalar hem erkek hem de kadın için rahat bir şekilde tatil imkanı sunar. Ailecek vakit geçirilebilen otel plajlarında tatil yapma fırsatı da sunulur.

İslami Kurallara Uygundur

İslam dini, bize yaşamın her alanında belirli kural ve normlar belirler. İslami kurallara uygundur sözü de bu kurallar ve değerler çerçevesinde hareket ettiğimizi ifade eder. Özellikle alkol kullanımı yasak ve helal sertifikalı yiyeceklerin sunulduğu otel seçenekleri giderek artıyor. Muhafazakar bir yaşam tarzını benimseyenler için Zehra Grup mükemmel seçenekler sunuyor. oteller, islam dini değerlerine uygun hizmetleriyle hem misafirlerine hem de çalışanlarına huzur ve konfor sunar.

Fethiye İslami Otellerde Özgürlük

Zehra Grup Tatil yapmak isteyen pek çok muhafazakar kişi için idealdir. islami otel konseptine göre, tatil köyü ve otel içinde özgürlük esastır. Fethiye İslami otellerde özgürlük, din ve ahlaki değerlere saygı çerçevesinde sunulmaktadır. İslami kurallara uygun bir tatil tecrübesi sunan oteller, tatilini dini kurallara uygun bir şekilde geçirmek isteyenler için eşsiz bir fırsat sağlar.

Modern çizgileri geleneklerle birleştirin

Çağdaş çizgileri geleneklerle birleştiren bir Zehra Grup, muhafazakar tatil anlayışının ideal bir simgeliği olarak oteller arasında parlamaktadır. Bu muhafazakar otel, Islami prensiplere uygun bir hizmet yapılanmasıyla alkolsüz oteller arasında önemli bir konuma sahiptir. Huzurlu bir tatil deneyimi sunmak adına her detayın titizlikle düşünüldüğü otel, tesettür otel özellikleri de taşıyor. Hem yerli hem de yabancı misafirlere kapılarını açan bu tesis, ailenizle beraber helal oteller arasında güvenle tercih edebileceğiniz bir tatil köyüdür.

Sıkça Sorulan Sorular

İslami Otel Nedir?

İslami otel, bir otelin İslami inanışa uygun bir şekilde yönetilmesi ve hizmet vermesi anlamına gelir. Bu, genellikle alkolün servis edilmemesi, haram gıdaların sunulmaması ve ortamın İslami inançlara uygun olması gibi özellikleri içerir. Otelin çalışanlarının İslami ilkelere uygun bir şekilde davranmalarını ve müşterilere İslami inanışlara uygun bir ortam sunmaları gerekir. Örneğin, İslami otellerde genellikle alkol servisi yapılmaz ve müşterilerin tüketimine sunulmaz. Ayrıca, İslami otellerde yemekler genellikle helal et ve diğer helal yiyeceklerden oluşur. Yemeklerin hazırlanması ve sunulması İslami ilkelere uygun bir şekilde yapılır.

Zehra Group  alkolsüz her şey dâhil başta olmak üzere Aile odası, Teraslı Oda, Standart Oda, Kral Odası, Süit oda gibi farklı oda tiplerine göre fiyat ve segmentleri ile alkolsüz her şey dâhil İslami otel hizmeti vermektedir. Zehra Group otelleri, İslami inanışlara ve muhafazakar yaşam tarzına uygun bir ortam arayan müşterilere hitap eder. Tatil İçin Neden İslami Oteller Tercih Edilmeli?

İslami Otellerde Ne Gibi Hizmetler Sunulur?

İslami oteller, Müslüman ziyaretçilere İslami hukuka uygun hizmetler sunar. Bu hizmetler arasında, oruç tutan ziyaretçilere oruç açma saatlerine uygun iftar ve sahurda yemek servisi, namaz için özel olarak düzenlenmiş namaz odaları ve ibadet için gerekli eşyaların temini sayılabilir. Ayrıca, İslami otellerde alkol ve sigara satışı yasaktır ve bu tür ürünler otel içinde bulunmaz.

İslami Otellerde Kimler Konaklayabilir?

İslami oteller, Müslüman ziyaretçilere hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur. Ancak, İslami otellere herhangi bir dini inanca sahip olmayanlar da konaklayabilirler. Otel, ziyaretçilere İslami hukuka uygun hizmetler sunsa da, otel içinde herhangi bir dini inanç ya da uygulama zorunluluğu bulunmaz.

İslami Otellerde Ne Gibi Yemekler Servis Edilir?

İslami otellerde, Müslümanlara yasak kılınan gıdalar (örneğin domuz eti) ve alkol gibi maddelerin servis edilmediği yemekler sunulur. Örneğin, etlerin helal yöntemlerle pişirildiği ve oruç tutan ziyaretçilere iftar ve sahur yemeklerinin servis edildiği İslami otelde bulunabilir.

İslami Muhafazakar Otel Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Bir sonraki seyahatinizde konaklamak için İslami muhafazakâr bir otel mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, oda ayırtma sürecinin diğer otellere göre daha karmaşık olduğunu görebilirsiniz. İslami otellerin genellikle uyulması gereken alkol veya domuz ürünlerine izin verilmemesi gibi belirli kuralları ve düzenlemeleri vardır. Ayrıca, bu oteller kıyafet kuralları ve diğer kültürel normlar söz konusu olduğunda daha muhafazakar olma eğilimindedir. Neyse ki, İslami otel rezervasyonu yapma sürecini basitleştirmeye yardımcı olabilecek birkaç ipucu var. Rahat ve keyifli bir konaklamanın tadını çıkarabilmeniz için İslami muhafazakar bir otelde rezervasyon yapabilirsiniz.

Muhafazakar oteller dört mevsim hizmet veriyor mu?

Tatil köylerinde yer alan muhafazakar oteller, dört mevsim boyunca hizmet vermektedir. Oteller, alkolsüz ve İslami kurallara uygun bir ortam sunmayı amaçlamaktadır. İslami otellerde, müşterilerine unutulmaz bir İslami tatil deneyimi sunmayı hedefleyen otellerde, ibadet alanları, özel plajlar ve helal restoranlar bulunmaktadır. İslami tatil anlayışına sahip olan tatilciler, bu otellerde konaklayarak dinlerine uygun bir şekilde tatil yapmanın keyfini çıkarabilirler. İslami oteller, misafirlerine sağladıkları tüm olanaklarla huzurlu bir tatil deneyimi sunarken, aynı zamanda İslami değerlere uygun bir ortam da sağlamaktadır.

Tesettür Otel Nedir?

Tesettür otel, İslami inanışlara uygun bir şekilde yönetilen bir otel olup, tesettür giyinen kadınlar için uygun bir ortam sunar. Tesettür, İslami inançlara göre, kadınların vücutlarının belli bir bölümünü örtmeleri gereken bir kurallar bütünüdür.

Tesettür otellerinde, kadınlar için özel tesettür banyoları ve giyinme odaları bulunabilir ve genellikle otel çalışanları da tesettür giyen kadınlardır. Tesettür otelleri, tesettür giyinen kadınlar için uygun bir ortam arayan müşterilere hitap edebilir. Tesettür Balayı İçin İslami Oteller başlıklı içeriğimiz ile tesettür oteller ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Helal otel ne demek?

helal otel, genellikle Müslümanların tercih ettiği, İslami kurallara uygun olarak hizmet veren bir otel türüdür. İslami otel veya muhafazakâr otel olarak da bilinen bu otel türleri, misafirlerinin dini inanç ve uygulamalarını dikkate alır. Helal oteller genellikle alkolsüz olup, yeme içme hizmetleri de helal gıda kurallarına uygun olarak sağlanır. Ayrıca bu oteller yalnızca dini kurallara değil, aynı zamanda misafirlerin özel ihtiyaçlarını da karşılar. Örneğin, helal oteller, başörtüsü veya tesettür gerektiren kadın konuklar için özel alanlar sunar.

Bu otel tercih eden müslüman konuklar için yemek, yüzme, spor ve diğer sosyal aktiviteler için ayrı alanlar vardır. Genel olarak helal oteller, İslam’a uygun bir yaşam tarzını benimseyen kişilerin talep ettiği standartları karşılayabilecek hizmetleri sunar. Bu yüzden, helal oteller içerisinde konaklama tercih edenlerin sayısı, gün geçtikçe artmaktadır. Muhafazakâr Otel ve İslami Otel Farkları Nelerdir? başlıklı içeriğimizi okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Muhafazakar aileler nerede tatil yapabilir?

Mükemmel bir tatil yeri arayan muhafazakar aileler için birçok seçenek vardır. Muhafazakâr bir otelde kalmak harika bir seçimdir. Bu oteller genellikle muhafazakar ailelerin değerlerine ve inançlarına uygun odalar ve olanaklar sunar. Buna ek olarak, genellikle güvenlik ve mahremiyet duygusunun yanı sıra ailedeki herkesi eğlendirmek için tasarlanmış çok sayıda aktivite sağlarlar. Meksika’daki sahil beldelerinden Kanada’daki kayak evlerine kadar dünyanın her yerinde muhafazakâr oteller bulabilirsiniz.

Bu tesislerdeki personel genellikle çok misafirperver ve uzlaşmacıdır ve partinizdeki herkesin kaldıkları süre boyunca rahat hissetmelerini sağlar. İster aksiyon dolu bir macera arıyor olun, ister sadece evden uzakta biraz zaman geçirmek istiyor olun, muhafazakâr bir otel bir sonraki aile tatiliniz için mükemmel bir yer olabilir.

İslami Otellerde Namaz Kılınır Mı?

İslami otellerde, namaz için özel olarak düzenlenmiş namaz odaları bulunur. Ziyaretçiler bu odaları kullanarak namazlarını kılabilirler. Ayrıca, otel içinde namaz vakitlerine göre ezan okunur ve namaz için gerekli eşyaların temini de yapılır.

İslami Muhafazakar Otel Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

İslami muhafazakar bir tatil yapmayı düşünenler için uygun muhafazakar otel rezervasyonu oldukça önemlidir. Muhafazakar oteller, alkolsüz ortamları ve İslami kurallara uygun hizmetleri ile dikkat çekmektedir. Muhafazakar tatil için tercih edilen otellerde, erken rezervasyon fırsatları ile uygun fiyatlar bulunabilir. Müşteriler, otel fiyatları ve özelliklerini karşılaştırarak kendilerine en uygun muhafazakar oteli seçebilir ve rezervasyon yapabilirler. İslami muhafazakar otel rezervasyonları, tatilciler için huzurlu ve keyifli bir deneyim sunmaktadır. Tatil planı yaparken, muhafazakar otellerin sunduğu imkanları göz önünde bulundurmak önemlidir.

yeşil yaprak
REZERVASYON