Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası

OVACIK İNŞAAT EMLAK TURİZM AŞ. kişisel bilgilerinizi (ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, satın aldıklarınız vb.) hiçbir şekilde hiçbir kuruluşa/kişiye vermez, paylaşmaz ve kullandırtmaz. OVACIK İNŞAAT EMLAK TURİZM AŞ., internet üzerinden alışverişlerde güvenli alışveriş sertifikasına (SSL) sahiptir. OVACIK İNŞAAT EMLAK TURİZM AŞ., müşterilerinin kredi kartı bilgierini asla kayıt altına almaz, e-posta yoluyla istemez ve sadece sipariş alım sırasında Sayısal Sertifika güvenliği altında banka ile sorgulamak için kullanır. Ziyaretçi veya müşteri, üyelik ile ilgili işlemlerinin iptali için lütfen sayfanın üst tarafındaki Iletişim menüsünden bizimle iletişime geçiniz. Talebiniz anında yerine getirilecektir. Bu tahhüdler bir sözleşme değildir.


Kredi Kartı Güvenliği

Kredi kartınızın güvenliği SSL şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda kullandığınız browser türüne göre tarayıcınızın alt kısmında veya adres satırında bir kilit simgesi görünür. Ödeme yaparken kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfada internet adres satırı https ye dönüşür. Ödeme işlemine başladığınızda web sitemizden bağımsız olarak, müşteri bilgisayarı ile banka arasında şifreli bir bağlantı kurulmaktadır ve browser aracılığı ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi OVACIK İNŞAAT EMLAK TURİZM AŞ. personeli ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. zehragrup.com sitemizde müşteri kredi kartı bilgileri asla kayıt edilmemektedir. Kredi kartlarının kötü kullanımına karşın firmamızca bazı önlemler alınmıştır. Bu önlemler hem sizin hem bizim güvenliğimiz için uygulanmaktadır.

Sitemizde 128 bit SSL kullanılmaktadır. Bunun anlamı sizin kredi kartınızı girdiğiniz andan itibaren kredi kartı bilgileri şifrelenerek bankaya ulaşır. 3. bir şahsın bu bilgilere ulaşması olası ve mümkün değildir. Şu anda kullanılan SSL teknolojisi ile kart bilgilerinize ulaşmak mümkün değildir. Kredi kartı güvenliği ile ilgili her türlü sorunuzu tarafımıza İletişim menüsünden iletebilirsiniz.

SSL Güvenlik Bağlantısı Görseli

REZERVASYON