Zehra Grup Logo

İptal Koşulları

1) Fiyatlarımıza K.D.V. dahildir.

2) Rezervasyon iptal talebi; Rezervasyon sözleşmesi misafirin tarafına ulaşmasından itibaren 24 saat içerisinde (Konaklama tarihine en az 3 gece 4 gün  şartı bulunmaktadır)kesintisiz iptal edilmektedir.

3) Rezervasyon belgesini aldığı Tahmin edilen giriş tarihinden (15 gün ve daha uzun süre kala) iptal edilmesi durumunda toplam konaklama tutarının %40’ı kesilerek kalan tutarın tamamı misafirin ödeme yaptığı banka hesabına veya kartına iade edilir. İptal işleminde misafirin ödemesi gereken tutar var ise tesisin banka hesabına veya kart hesabına yapılması gerekmektedir.

4) Rezervasyon iptal talebi; Tahmin edilen giriş tarihinden (7 gece kalana kadar) iptal edilmesi durumunda toplam konaklama tutarının %50’si kesilerek kalan tutarın tamamı misafirin ödeme yaptığı banka veya kart hesabına iade edilir. İptal işleminde misafirin ödemesi gereken tutar var ise tesisin banka hesabına veya kart hesabına yapılması gerekmektedir.

 5) Rezervasyon İptal talebi; Tahmin edilen giriş tarihinden (7 gün veya daha az bir sürede) erken bir tarihte iptal edildiği durumlarda misafirden alınan konaklama ücretinin geri iadesi mümkün olmayacak tutarın tamamına No Show uygulanacaktır. NO SHOW  misafirin ödemesi gereken tutar var ise tesisin banka hesabına veya kart hesabına yapılması gerekmektedir.

6) Rezervasyon iptalinde mücbir sebepler doğal afetler terör kalkışma hareketi ve belgelenebilen ölüm(1 ve 2. derece yakın) kaza ve hastalık (tam teşekküllü hastane raporu) gibi durumlarda Otel misafire NO SHOW uygulanmaz.

 7) Belge sunarak Mücbir sebep nedeniyle (Cenaze, Ölüm, Savaş, Seyahat engelleyici Sağlık Problemi, Salgın Hastalık) rezervasyon iptali talep halinde iade prosedürleri uygulanmayacaktır. Misafirin yapmış olduğu ödeme banka hesabına veya kartına iade edilir. İsteyen misafirlerimiz rezervasyonlarını bir sonraki yılın aynı tarihlerine aktarabilirler.

8) İptal edilen rezervasyonların ödemesi 30 iş günü içerisinde yapılacaktır. Mücbir durumlarda iade süresi uzayabilir.

9) Yurtdışından gelecek olan tüm değerli misafirlerimiz içinde, Ülke içinden gidiş/Türkiye ye giriş yasaklanması durumunda misafir dilerse rezervasyonunu açığa aldırabilir veya %100 iptalini isteyebilir.

10) Giriş günü misafirden 1.500 TL NAKİT HASAR DEPOZİTO ücreti alınır. Konakladığınız Villada eşyalara bir zarar gelmesi durumunda hasar tespiti yapılır. Eğer maddi bir zarar varsa depozitodan kesinti yapılıp kalan kısım misafire iade yapılır.

 11) Talep edilen tarih değişikliği ve iptaller yazılı bildirilmelidir. Bildirilmediği takdirde yaşanabilecek mağduriyetten İşletme sorumlu değildir.

 

        Zehra Grup Logo

      Yönetim Kurulu

 

                

                

 

 

REZERVASYON