Anasayfa 9 Muhafazakar 9 Fethiye’nin Gözde Plajı Zehra Kuleli Beach

Fethiye’nin Gözde Plajı Zehra Kuleli Beach

26 May, 2022

Fethiye’nin gözde plajı Zehra Kuleli Beach her açıdan istenilen tatil fırsatlarını size sunabiliyor. Kadın plajı olan oteller kapsamında ilk sıraya girmiş Zehra Hotel oldukça popüler olmakla beraber mükemmel tatil deneyimi sunabiliyor. Çoğu yönden bu durumu düşündüğünüzde rahatsız edici durumlardan da arınmış olacaksınız. Çünkü plaj ortamında izlenip gözetlenmek kadınlar için hayli rahatsız edicidir.

Kadın plajı olan oteller kapsamında birçok otelin ayırt edilecek özellikleri farklıdır. Fakat ortak girilen plajlar sunulması nedeniyle kadınların bu yönde rahatsızlık duyması mümkün oluyor. Özellikle de tesettürlü hanımlar bu konuda büyük rahatsızlık duyuyor. Tatil açısından sorun oluşturmayan yer bakımından kadın plajı olan oteller seçmek bu konuda hem alternatif hem de ayrıcalık oluyor.

Zehra Kuleli Beach kadın plajı olan oteller arasında yer alıyor olup aranılan İslami şartlara uygunluğu da sağlayabiliyor. Bunun yanı sıra Fethiye’nin en güzel yerinde bulunduğu için oldukça fazla talep gördüğünü söylemekte fayda var. Cennetin köşesinde yer alan bu adres oldukça önemli rol oynarken kadınlarında baş tacı oluyor. Tatil açısından düşününce çok mantıklı olduğunu da söylememizde yarar var. Binlerce tesettürlü kadının rahat bir şekilde denize girmesini sağlayabilecek yer azınlıktadır. İnsanların karma şekilde denize girdiği mekânlarda kadınlar rahatsızlık duymakla beraber çeşitli sorunlara da yol açıyor.

Zehra Kuleli Beach Alternatifi İle Tatiliniz Ayrıcalıklı Olsun

Yaz mevsimi yaklaşması beraberinde insanlar nereye gideceğini planlarken İslami koşullara uygun olan veya muhafazakâr olarak adlandırılan yerlerin bulunmasına ihtiyaç duyuyor. Kalabalık ortamda bile rahatça hareket edebileceğiniz mekân konforu sunan Zehra Kuleli Beach Fethiye’deki en popüler otellerden biridir. Çünkü en başta muhafazakâr yapıya sahip olması ile bilinir. Bu sayede gelen ailelerin rahatça hareket edebilmesi, huzur içinde tatilini yapabilmesi mümkün olur. Küçük bebeği veya çocukları olan aileler için ise muntazam ayrıcalık sunar.

Zehra Kuleli Beach birçok konuda kadınlara ayrıcalık tanıyan bir plaj olarak ifade ediliyor. Birçok sosyal medya platformunda veya forum sitelerinde Fethiye kadınlar plajını araştırdığınız zaman karşınıza çıkacak ilk adres Zehra Grup bünyesinde yer alan Zehra Kuleli Beach oluyor. Ormanın içinde ve denizin kıyısında tertemiz atmosfer sunan Zehra otelin resimlerine baktığınızda bile tam anlamıyla aile oteli olduğunu anlarsınız. Sıcak bir ortam beraberinde güler yüzlü personel ve tatillerinden mutlu olan insanlar görürsünüz. Çok geniş yemek yeme alanı sayesinde insanlar rahatça doğa içinde yemeğini yiyebiliyor. Ayrıca personel kadrosu da bu konuda çok iyi eğitim almış kişilerden oluşuyor. Gerektiğinde destek sunabilmeleri ve yardımcı olmaları çocuklu aileler açısından büyük takdir topluyor. Kadınlar plajı olan oteller arasında ilk sırada yer alan Zehra Hotel’in Fethiye’de olması ise diğer otel seçeneklerine karşın rakipsiz olmasını sağlıyor. Çünkü birçok yönden otel araştırması yapan kişiler plaj durumunu da merak ediyor. Bu yüzden tatilciler açısından bu konun önemli role sahip olduğunu belirtmek gerekiyor.

Günün her saati farklı moda bürüneceğiniz Zehra Hotel’de bir ayrıcalıktan öbürüne koşarsınız. Çok önemli tatil desteği sunmalarının yanı sıra her açıdan rahat ettirmeleri insanların beğenisi topluyor. Bunun beraberinde aktivitesi bol bir otel olduğu biliniyor. Bu otelde belki de diğer otellerde hiç olmayan bir şey daha var desem yanılmamış olacağım. Her insanın yemekten zevk aldığı çöp şiş olayı veya mangal şeklinde belirtsem doğru noktaya parmak basmış olacağım. Çünkü Zehra Kuleli Beach müşterinin dilinden anlayan bir plaj olup yorumlarında da fark edeceğiniz gibi mükemmeli aratmayan bir adrestir. Kadınların her açıdan rahat edeceği güvenli mekân ayrıcalığı sunmaktadır. Buraya gelen tatil severler konforlu tatilin avantajlarıyla tanışırken ruhsal ve mental anlamda da yenileniyorlar. Yapılan akşam sohbetlere gecenin uzun saatlerine kadar sürüyor olsa da ortamdan her zaman memnun kalmak mümkün oluyor.

Zehra kuleli beach fethiye gün batımı

Fethiye Kadınlar Plajının Avantajı

Fethiye kadınlar plajı muhafazakâr veya tesettürlü kadınlar için ayrıcalıklar sunan en avantajlı mekân. Birçok mekânda uygulanan haşama ve benzeri plaj kıyafetleri ile denize ya da havuza girilmesine müsamaha göstermiyor. Böyle durumlarda maalesef kadınlar çirkin söylemlere ve durumlara maruz kalabiliyor. Fethiye’nin gözde plajı Zehra Kuleli Beach ise kadınlar için en konforlu plaj hizmetini sunuyor.

Rahat, kısıtlı olmayan, gezilecek yeri bol olan ve fantastik ortam sunan Zehra Grup popüler sayılacak tüm özelliklere sahip otellerden kompleks tatil merkezlerindendir. Zehra Kuleli Beach ise bu kompleks yapının merkezinde üstün hizmet sunan ve Akdeniz’in en güzel yerinde bulunan plajdır. Denize sıfır olmasının yanı sıra konforlu bir adrestir. Bu yüzden çok talep görmektedir. Araştırma esnasında gülümseyen insanları hatta çocukları gördüğünüzde bile durumu anlayabilirsiniz. Bu otelde çocuklar için belirli alanlarda oluşturulmuştur. Bu sayede çocuklar çok rahat hareket edebilmektedir. Tatilin keyfini çıkaran çocukların yanı sıra aileler de oldukça rahat olabilmektedir.

Akşamüstü yorulan çocukların tümü mışıl mışıl uykularını almaya başlayınca ailelerin kendine zaman ayırma vakti de başlamaktadır. Her bakımdan aranılan otel konseptini sunan bu ortamda eşinizle veya arkadaşlarınızla saatlerce çay kahve sohbeti yapabilmeniz mümkündür. Her bakımdan alkış toplayan bu hizmet çoğu otelin resmi hizmet kapsamında sunmadığı olanakları sunduğu bilinir. Bu yüzden bizden tam not aldığını bir kez daha belirtmek istiyoruz.

Haşamalı Denize Girme Özgürlüğü Sunan Plaj

Haşama kabul eden plajlar genellikle muhafazakâr yapıda hizmet sunmaya özen göstermektedir. Birçok yönden daha temiz, daha konforludur. İnsanların tatil yönünde bakış açısını değiştirebilecek güçtedir. İnsanlar burada huzur bulurken yaşadığı ayrıcalığında farkına varır. Çünkü daha önce gitmiş olduğu otel hizmetlerinin bu denli mükemmel olmadığını görmüştür. Güvenli hizmet beraberinde çocukların ve kadınların desteklenip özenle hizmet edildiği plaj diyebiliriz.

Daha öncede bahsettiğimiz gibi birçok yönetim, hizmet verdiği plaj ve otellerde haşama ile denize ya da havuza girilmesine müsamaha göstermiyor. Aksine çirkin tavırlarla otellerinde konaklayan misafirlerini zor duruma sokabiliyorlar. Bu durum her ne kadar üzücü olsa da maalesef günümüzde bu halen devam etmektedir.

Zehra Kuleli Beach’te kadınlar hem haşama ile denize girerken hem de özgürce hareket edebiliyorlar. Zehra Kuleli Beach’te kadınlar, erkekler ve aileler için farklı alanlar hazırlanmıştır. Özellikle kadınların denize girdiği alanın korunması için kapatılmıştır. Bu sayede kadınların bulunduğu alan hiçbir yerden görünmez. Bu sayede kadınlar tatilini güvenle ve konforla geçirebilir.

Zehra Kuleli Beach’te deniz, kum ve Güneş’in tadını doyasıya yaşamak için Zehra Grup bünyesinde yer alan oteli ve tatil köyünden hemen rezervasyon yapın. Erken rezervasyon fırsatları ile bu unutulmaz tatili en uygun fiyatlarla yapın.

İlginizi Çekebilir: Fethiye’ye Geldiğiniz Zaman Gezilecek Yerler

İlginizi Çekebilir

REZERVASYON