Anasayfa 9 Muhafazakar 9 Aileyle Tatil Yapmak İçin En Rahat Mekânlar

Aileyle Tatil Yapmak İçin En Rahat Mekânlar

15 Nis, 2022

Aileyle tatile gidilecek yerler kapsamında öne çıkan başlıca adresin Fethiye olduğu bilinmektedir. Sakinliğin huzurun ve doğal atmosferin sunulduğu bu adres oldukça önemli yol kat etmiş diyebiliriz. Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz Ölüdeniz, Zehra Hotel konforu ile bambaşka bir atmosfere dönüşüyor. Çoğu yönden değerlendirince ayrıcalıkları şu şekilde sıralanıyor.

  • Hijyen kurallarına dikkat ediyor olması
  • Çevre dostu olmaları
  • Tesettürlü kadınlara ayrıcalıklı plaj imkânı sunabilmeleri
  • Doğal atmosferi bozmadan çok iyi derecede kullanmaları
  • Taze yemek çeşitleri sunuyor olmaları
  • Personelin her açıdan eğitimli ve kültürlü bakış açısına sahip olması
  • İslami konseptte otel hizmeti sunabilmesi
  • Tatil kapsamındaki klişeleşmiş bakış açısını değiştiriyor olması
  • Güvenilir ortam sunuyor olup en ekonomik fiyatlarda bunu yapabiliyor olmaları

TV ekranlarında veya magazin dergilerinde okuduğunuz otel hizmetleri çok uçuk fiyatlar eşliğinde ilerliyor olsa da çoğu bakımdan gerçek böyle değildir. Yani, her ailenin veya bireyin belirtilen bütçelerle tatil yapma olanağı neredeyse sıfırdır. Ayrıca insanlar pandemiyi atlattığı için eve tıkılıp kalmaktan veya küçücük otel konseptinden de yararlanmak istemiyor. Geniş arazi eşliğinde bunu en doğru şekilde yapabilen çok az otel bulunuyor. Bu yüzden de aileyle tatile gidilecek yerler arasından en popüler şekilde öne çıkan adresin Fethiye Ölüdeniz olduğu biliniyor.

Muhafazakâr Aileler İçin En İyi Otel

Muhafazakâr ailelere uygun tatil yerleri kapsamında bir üst başlıkta Zehra Hotel’den kısmen bahsetmiştik. Bu kısımda konuyu biraz derine indirmeye çalışacağız. Çünkü otel deyince sadece kalacak yer hizmeti gibi değerlendirme olmasını kimse istemez. Otel, insanın mahremiyetini gizlediği ve güvenli alan açısından kullanmak istediği önemli yerlerden biridir. Muhafazakâr olması, Türk aile kültürüne de uygun olduğunu gösteriyor. Yani Zehra Hotel’de diğer otellerde yaşanabilecek taşkınlık durumları yaşanmıyor. Bu sayede profesyonel ve belirtildiği gibi hizmet verebilen adres olması ile öne çıkıyor. Bu yazı ilginizi çekebilir (Türkiye’de Muhafazakar Tatil)

Ailelerin rahat etmesi açısından her şeyin muazzam şekilde düşünüldüğü tek adres olarak her daim tercih ediliyor. Tesettürlü kadınların kullanabileceği havuz ve plaj alanı sunuluyor. Ayrıca sadece kadınlar için değil çocuklar içinde her şeyin düşünülmüş olduğu bir adres olma özelliği taşıyor. Çocuklara özel mini kulüp, oyun alanı, havuz gibi alternatifler sunarken bir yandan da doğal atmosferini ve piknik alanı gibi yerini de kullanabilmelerine imkân tanınıyor. Muhafazakâr ailelere uygun tatil yerleri açısından işin özü burada da bitmiyor. Yemek çeşitlerinin her zaman taze olması ya da ortamın her zaman temiz olması önemli bir fark oluşturuyor. Bunun beraberinde Fethiye’nin Türkiye için çok önemli olduğunu bilirsiniz. Bu yönden de düşününce harika doğal atmosfer sunduğunu söylemek gerekiyor. İnsanların kapalı kapılar ardında kalması beraberinde doğal ortama ihtiyaç duyuyor oluşu bu ortamı daha çok özelleştirmiş durumdadır. Hele ki muhafazakâr aile yapısına uygun olması beraberinde insanların rahat edecekleri ortamı en iyi şekilde sunuyor olmaları burayı 4 yıldızlı otel şeklinde değerlendirmeyi sağlıyor.

Şimdi 4 yıldızlı otel deyince biraz kafanız karışmış olabilir. İlk bakışta 4 yıldızlı oteller kapsamında birçok otel seçeneğiyle karşılaşmanız mümkündür. Fakat otel ne kadar iyi olursa olsun sizin değerlerinize uygun hizmet vermemesi, haşema kabul etmemesi veya plajının karma olması belli bir süre sonrasında sorun haline dönüşebiliyor. İkinci olarak yemek seçeneklerinin helal gıdalardan hazırlanmaması bu konuda önemli bir sorun oluyor. Daha sonrasında bu oteller cadde üzerinde olduğundan doğal ortamı sunamıyor. Ek olarak kalabalık bir otelde rahat etmeniz de mümkün değildir.

Kumsalda gülen çocuk

Çocuklu Aileler İçin Zehra Hotel 1 Numara

Bebekli aileler için tatil yerleri kapsamında Zehra oteli övmek tam da yerinde olacaktır. Her şeyin düşünülmüş olduğu bu otel normal otel hizmetlerinin çok üzerine çıkmış durumda bir oteldir. Resimlerini açıp incelediğinizde bile bu farkı anlamanız mümkündür. Ayrıca çoğu yönden sıralanan avantajı ailelerin en rahat bu otelde (Aile Oda) kalabildiği göstermektedir. Belli süreliğine tatil için otel seçip orada konaklamak önemli bir konudur. Sonuçta size yapılan her hizmete karşı belli bir ücret ödüyorsunuz. Fakat ücret ödediğiniz halde gereken hizmeti görememek belli süre sonunda büyük hüsran demekti. Çünkü insanlar yıl boyunca yaz mevsiminin gelmesini beklemektedir. Hele ki her şeye koşturan anneleri hesaba katarsak bu kısa günlerin önemi 10 kat daha artmaktadır.

Bebekli aileler için tatil yerleri açısından belirttiğimiz Zehra Hotel bir çocuğun nasıl büyüdüğünü, yetiştiğini, emzirme alanı, mama sandalyesi gibi pek çok durumu önemseyen ve önemsediği gibi ince düşünen bir otel hizmeti sunduğunu gösteriyor. Yapılan birçok yorumda da fark edeceğiniz gibi kadınlara ayrıcalıklı ortam sunuyor olmaları rahat bir şekilde tatil yapabilmelerini de sağlıyor. Burası aynı zamanda muhafazakâr ailelere uygun tatil yerleri açısından da gündeme oturmuş bir yerdir. İnsanın aradığı sakinliği, huzuru ve mutluluğu sunabilen bir yerdir. Bu yüzden de çoğu yönden yoğun talep görmektedir.

Tesettürlü Kadınların En Rahat Ettiği Otel

Günümüzde maalesef birçok otelde tesettürlü kadınlar için uygun kriterlerde otel mevcut değil. Hizmet veren çoğu otelde mahremiyeti koruyan alanların olmadığını söylemek daha doğru bir söylem olacaktır. Bu noktada İslami otellerin varlığı büyük bir kurtarıcı oldu. İnsanlar bu otel sayesinde ihtiyaç duyulan muhafazakâr alan ihtiyacını da gidermeye başladı. Bunun beraberinde alternatifi çok olan bu otel etrafındaki Kelebekler Vadisi’yle ve antik kentlere yakın olmasıyla da tanımlanıyor. Talep edildiğinde burada yamaç paraşütü yapmakta çok zevkli.

Bebekli aileler için tatil yerleri yönünde Zehra Hotel’in önemli farkları aynı zamanda ayrıcalıktır. Kadınlar rahat şekilde her alanda bebeğini emzirebilir. Özel alanların düşünülmüş olması ve etrafı korunaklı plaj konforu sunabilmesi gün boyu mükemmel zamanlar geçirmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra hiçbir şekilde rahatsız da edilmezsiniz.

 

Aile tatili

Aileler İçin En İyi Tatil Ayrıcalığı

Aileye uygun tatil yerleri kapsamında mükemmel tatil fırsatını en konforlu şekilde yaşamak için Zehra Hotel tüm hizmetlerini üstün kalite ile sunuyor. Her yıl hayal edilen tatil atmosferini her yönden sunabilen Fethiye’nin gözde oteli profesyonel hizmet bilinciyle davranarak ailelerden alkış toplayan mekân ayrıcalığı da yaşamaktadır. Ciddi derecede yoğun müşteri kitlesine ulaşmış bu ortam her bakımdan aranılan huzuru verebilen adrestir. Dilediğiniz gibi rahatça hareket edebileceğiniz bir yerdir.

Aileye uygun tatil yerleri yönünden muazzam destekler sunan ve normal otel hizmetlerini bir üst sınıfa taşıyan bu otel konforu ayrıcalıklı şekilde tatmak isteyenlerin adresi olmalıdır. Muhafazakar otel arayışında olan gençlerin de çok beğendiği bu otel kısıtlayıcı bir tatil konsepti sunmuyor. Aksine tüm imkanları ile huzurlu, eğlenceli bol aktiviteli bir tatil imkanı sunuyor. Tabii gençler için cadde oteli daha iyi gibi değerlendirilebilir. Fakat yoğun iş temposunu ve yorucu günlerinizi düşününce buranın anlamı ve önemi bir başka fark ediyor. Her bakımdan aranılan doğal huzuru sunan trafikten uzak ve olabildiğince sakin olmasıyla bedensel tazelikte sunuyor.

Her durumu düşündüğünüz zaman aileye uygun tatil yerleri kapsamında Zehra Hotel’in çok yönlü doyuruculuğunu bir kez daha vurgulamak gerekiyor. Hastalığınız varsa sağlığınız için çocuğunuz için aileniz için ve en önemlisi kendiniz için bu oteli seçmiş olmanız her bakımdan memnun kalmanızı sağlayacaktır. Çünkü Zehra Hotel her türlü durumu önceden düşünmüş olup en başından beri kaliteli ve profesyonel hizmet vermektedir.

İlginizi Çekebilir

REZERVASYON