Zehra Grup İPTAL ŞARTLARI

 

Bu sözleşme; “Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel” kiralayan (bundan böyle “MÜŞTERİ” olarak anılacaktır) ile “Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel” kiraya veren bundan böyle “Zehra Grup” olarak anılacaktır. Arasında başlangıç ve bitiş tarihleri önceden belirli bir süre için “Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel” kiralanması amacı ile yapılmıştır. internet sayfasında ilan edilen “Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel ” dan herhangi birine internet sayfamız üzerinden veya telefon yolu ile veya elektronik posta yolu ile rezervasyon yaptıran müşteri ve beraberindekiler aşağıdaki şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar. Aşağıdaki şartların herhangi birine aykırı davranış, Zehra Grup’a, rezervasyonu tek taraflı olarak iptal etme, müşterinin Zehra Hotel-
Tatil Köyü – Butik Hotel terk etmesini isteme, alınan kaparo, depozito kira bedelini iade etmeme, ve ödenmemiş olan kira bedellerinin tamamını talep etme hakkını verir.

 

 • Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotellerimize internet sayfamızda bulunan rezervasyon formu veya telefon yolu veya elektronik posta yolu ile ön rezervasyon yapılabilmektedir. Zehra Grup kiralama şartları kiralamak istediğiniz Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotellerimizi kiralayacağınız tarihlerimizi belirtip, sizden gerekli ulaşım ve fatura bilgilerini alarak ön kiralama işleminiz yapılmaktadır.
 • Zehra Grup Ön kiralama yapıldıktan sonra Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel için toplam ödenecek ücretin %35 ’ini kapora ödemesi olarak almaktadır. Kapora, ön kiralama yapıldıktan sonra 1 (bir) iş günü içerisinde ödendiği taktirde Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel adınıza rezerve edilerek bekletilir.
 • Ödemeniz Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotellerimize kapora tutarı ve banka hesap numaralarımız, ayrıca elektronik posta yolu ile veya SMS yolu ile veya telefon yolu ile tarafınıza bildirilecektir. Kapora için 1 (bir) iş günü içinde Havale, EFT, Swift  ve yine site üzerinden Kredi Kartı ile ödeme yapılabilecektir. Kaparo nın teslim alındığında en geç 1 iş günü içerisinde tarafınıza yazılı olarak Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel’nin KİRALAMA ONAY BELGESİ gönderilecektir.
 • Kiralama içerisinde toplam ücret, alınan kapora ve hangi tarihlerde otel adınıza kira edildiği ve yatırmış olduğunuz kaparo nın günü saati bildirilmektedir. Kaparo nın yatırılmaması durumunda Zehra Grup, müşteriye bilgi vermeden ön rezervasyonu iptal etme ve Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelye başka rezervasyon alma hakkını kullanabilecektir.
 • Rezervasyon iptalleri tarafımıza mutlaka öncelik olarak telefon ve daha sonrasında mail olarak bildirilmek zorundadır. Bu bildirimin yapılmasının ardından rezervasyon yapmış olduğunuz tarihler satışa açılır. Sizlerde ödemiş olduğunuz tutar, farklı bir tarihli rezervasyonunuzda kullanabilirsiniz.
 • Rezervasyon tarihine 60 gün ve daha fazla süre kala yapılan iptallerde, yatırılan ön ödemenin toplam tutarının %50’si kesilip misafire kalan kısım iade edilecektir.
 • Rezervasyon tarihine 60-30 gün süre arası yapılan iptallerde, yatırılan ön ödemenin toplam tutarının %70’i kesilip misafire kalan kısım iade edilecektir.
 • Rezervasyon tarihine 30 gün ve daha az kalan süre zarfında yapılan iptallerde, yatırılan ön ödemenin toplam tutarı MİSAFİRE GERİ ÖDENMEYECEKTİR.
 • Kalan ödeme eve giriş esnasında yapılmalıdır. Eğer eve giriş tarihinize 30 ile 15 gün arası bir süre kala rezervasyonunuzu iptal ettirmek isterseniz kalan ödeme tutarının %50 si misafirden tahsil edilir.
 • Eğer rezervasyon iptali eve giriş tarihinden 14 gün önce gerçekleşir veya eve giriş yapılmaz ise kalan ödeme tutarının tamamı müşteriden tahsil edilir.
 • Ülkedeki savaşlar, konaklama yapılacak bölgedeki doğal afetler, ülke genelinde salgın hastalıklar mücbir sebep kapsamında değerlendirilecektir.
 • Mücbir sebepler; (Cenaze, Ölüm, Savaş, Seyahat Engelleyici Sağlık Problemi, Salgın hastalıklar) kapsamına giren durumlarda Zehra Grup ve müşteri hiçbir yasal sorumluluk altına girmeden bu sözleşmeyi karşılıklı olarak fesih edebilir.
 • Rezervasyon iptalleri Zehra Grup’ ya yazılı olarak e-mail veya faksla belirtmek durumundadır. Yazılı olarak yapılması zorunlu olup yazılı yapılmayan bildirimler kabul edilmeyecektir.
 • Müşterinin kendi isteği ile Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel’yi erken terk etmesi durumunda müşteriye konaklama ücreti için herhangi bir para iadesi yapılmayacaktır.
 • 2020 yılı itibariyle WHO (DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ) tarafından pandemi olarak tanımlanan COVİD 19 ile alakalı, gelecek olan misafirlerimiz ve 1. Derece yakınları tarafından risk teşkil eden ve test sonucunun pozitif çıkması İPTALE /ERTELEMEYE sebeptir.
 • Öncelikle tesislere gelecek olan misafirin COVİD 19 test sonucu ve doktor raporunun iletilmesiyle ön ödemenin %100 kesintisiz şekilde iptali sağlanır.
 • Grup ve kalabalık aile rezervasyonlarında ise pozitiflik durumu olan ailenin iptali desteklenir. Misafirler dilerse risk dönemi geçtikten sonra tatil ertelemesine öncelik verilir.
 • Yurtdışından gelecek olan tüm değerli misafirlerimiz içinde ülke içinde gidiş / Türkiye ye giriş yasaklanması durumunda misafir dilerse rezervasyonu açığa alınabilir veya iptali sağlanır.
 • Yurtdışı misafirlerimizin test sonucunun pozitif çıkması durumunda ödemelerinin tamamı %100 geri iadesi sağlanır. Misafir isterse aynı dönem içi olmak şartı ile ileri bir tarihe öteleyebilir.

 

MİSAFİRLERİMİZİN DİKKAT ETMESİ Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotellerimize KONULAR;

 1. Rezervasyon başlangıç günü Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelye GİRİŞ SAATİ; EN ERKEN 15.30’dur. Misafir; belirtilen saatten önce Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelye giriş yapamaz.
 2. Misafirlerin; belirtilen saatten önce gelmesi durumunda Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelye giriş yapamamasından kaynaklanan sorunlardan Zehra Grup kesinlikle sorumlu tutulamaz. Ancak ev sahipleri binalarında erken giriş için inisiyatif gösterebilirler, ev sahiplerinin bu inisiyatifi temizliğin erken bitmesi, binanın erken teslim edilmesi gibi durumlara bağlıdır.
 3. Ancak Zehra Grup erken giriş için bir garanti vermemektedir. Rezervasyon sonunda Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelden tüm bölgelerimiz için ÇIKIŞ SAATİ; EN GEÇ SABAH SAAT 10:30’dur.
 4. Seyahat planlarının her iki tarafın da mağdur olmaması için bu saatlere göre yapılmasını önemle hatırlatırız. Erken çıkış yapılmak istenmesi durumunda Zehra Grup’a 24 saat önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.
 5. Zehra Grup Web sayfasında yayımlanmayan hiç bir Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel zehragrup.com’a ait değildir.
 6. Web sayfasında belirtilen ve muhafazakar, mutaasıp (havuzu dışarıdan görünmeyen Oteller) olarak tanımlanan oteller’de konaklama yapacak olan müşterilerimizin, yüzde yüz, görünmemezlik garantisini Zehra Grup Görünmemezlik konusunda, müşteriler kendi mahremiyetlerini kendileri sağlamak durumundadır. Bu gibi problemlerde, Zehra Grup sorumluluk kabul etmez. Zehra Grup, bu gibi problemlerden kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 7. Zehra Grup , işbu Gizlilik Politikası ve Kullanım Sözleşmesi´nde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirkete veya üçüncü kişilere 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) çerçevesinde açıklamayacaktır.
 8. Zehra Grup hiçbir zaman ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların ve ortakların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmamaktadır. Kişisel bilgiler; adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi ifade etmektedir.
 9. Zehra Grup, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.
 10. Zehra Grup ´nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, “www.zehragrup.com” sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Zehra Grup‘un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
 11. zehragrup.com sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. www.zehragrup.com, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.
 12. zehragrup.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.
 13. Misafirlerimiz, firmamızdan kiraladıkları evin tüm eşyalarını kullanmaya yetkili olup, eşyaları temiz kullanmaları konusunda sorumludurlar.
 14. Misafirlerimiz Konakladıkları süre içinde giriş esnasında 000 TL depozito alınacaktır. (her otelde bu ücret farklılık göstermektedir)
 15. Yine Zehra Grup , misafire kiralanan Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotellerin eşyalı olarak teslim edilmesi sebebiyle eşyaların kırık, dökük, hasar, kayıp, zayi vs. olmasına karşın bu depozito eşyalara herhangi bir zarar gelmesi durumunda, Hasar depozitosu müşterinin çıkışında demirbaşların sayımından sonra eksik olmaması durumunda müşteriye iade edilecektir. Yukardaki sebeplerle oluşabilecek mağduriyetlerin önlenebilmesi için bu miktarların Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelye giriş günü nakit olarak yanınızda hazır edilmesi önemle hatırlatılır.
 16. Konut çevresindeki diğer komşulara karşı anlayışlı olmalı ve rahatsız edecek her türlü davranış ve gürültüden kaçınmalıdırlar.
 17. Ev illegal olan hiçbir faaliyete kullanılmamalıdır. (Kanunen yasak olan uyuşturucu vb. maddeler, silah veya diğer kesici aletler bulundurmak, kanunen aranan kaçakları evde barındırmak/gizlemek yasaktır.)
 18. Misafir kiraladığı süre içerisinde kiralanan konutta kendi kusurundan dolayı meydana gelecek olan muhtemel kaza ve zararlardan ve kendisine yardım, refakat eden diğer bireylerden de sorumludur.
 19. Rezervasyonun ön ödeme aşamasında misafirin beyanı doğrultusunda işlemler yapılmakta olup, misafir vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve taahhüt eder. Misafir vermiş olduğu eksik ya da yanlış bilgilerden kaynaklanan sorunlardan firmamız sorumlu değildir.
 20. Konaklayacak olan misafirlerimizin kiralama süresince belirtilen kişi sayısı sözleşmede veya belgede yazan azami sayıyı geçmemelidir. Evde kalacak kişi sayısı geçilmişse, fazla sayıdaki kişinin evden ayrılması istenecek veya günlük ek yatak için 100 TL ekstra ücret talep edilecektir.
 21. Tatil evlerinin bulunduğu yörelerde veya evlerin kendisinde (evin tesisat donanımındaki problemler, bölgede yaşanan su veya elektrik kesintileri, deprem vb. felaketler) gibi ön görülmeyen durumlarda Zehra Grup rezervasyonunuzu iptal etme hakkına sahiptir.
 22. Bu ve benzeri durumlarda Zehra Grup, yapılan tüm ödemeyi misafire iade etmekle yükümlüdür.
 23. Misafirin isteğine ve mağduriyetine bağlı olarak Zehra Grup en az kiralanan evin ayarında alternatif evler sunmaya çalışır. Misafir, alternatif otel veya otellerden birini seçebileceği gibi isterse rezervasyonu tamamen iptal ederek yaptığı tüm ödemenin iadesini talep edebilir.
 24. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelye giden yolların bozuk olması, yokuş yukarı olması, stabilize olması, ıslak zemin olması vs. gibi, Zehra Grup ´nın önüne geçemediği durumlarda Zehra Grup kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 25. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelye ulaşım esnasında oluşabilecek kaza vs. kısacası her türlü olumsuzluktan Zehra Grup kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 26. Bazı otellerin inşasında kullanılan, farklı malzemeler (sedir ağacı, çam ağacı, bazı plastik ürünler, bahçede veya otellerin içinde bulunan her türlü bitki vs.) müşteriyi sağlık sal yönden veya psikolojik yönden rahatsız etmesi durumunda, bu olaydan Zehra Grup kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 27. Misafirlerimizin Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotellere kendi sorumluluğundadır. Zehra Grup kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 28. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelyi kiralamış olan misafirler, coğrafi konumundan dolayı hoşnutsuz kalması durumundan Zehra Grup sorumlu tutulamaz. Zehra Grup, Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelnin konumunu; Google veya Yandex Harita üzerinden, yaklaşık olarak işaretlemiştir.
 29. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelye ulaşım esnasında, özel veya kiralamış olduğunuz aracın zarar görmesinden, kaza yapmasından, belediye veya karayollarının veya şahısların, yol yapım çalışmalarından dolayı oluşabilecek zift, cam kırılması, lastik patlaması, vs. oluşabilecek tüm olumsuzluklardan Zehra Grup sorumlu tutulamaz.
 30. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelyi kiralamış olan misafirlerin araçlarının (motor, otomobil vs.) altının yere yakın olması, aracın motor gücünün zayıf olması, müşterinin; otomobil, motor vs. kullanmadaki acemiliği ve buna bağlı olarak Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelye ulaşamaması sebebiyle ortaya çıkabilecek her türlü olumsuzluk müşterinin kendi sorumluluğundadır. Bu gibi veya buna benzer sorunlardan Zehra Grup kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 31. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel hakkındaki “www.zehragrup.com” detay sayfasında belirtilen “uzaklık tablosu” yaklaşık olarak yazılmıştır. Mesafeler tam net olarak belirtilmemiştir. Ufak tefek yanılmalar olabilir. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelyi kiralayan misafir bunu göz önüne almayı kabul eder.
 32. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel hakkındaki “www.zehragrup.com” detay sayfasında belirtilen “uzaklık tablosu” nda belirtilen “havalimanı” Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelye en yakın olan havalimanıdır. Bu Dalaman, Bodrum, Sabiha Gökçen veya Antalya vs. Havalimanı olabilir. Zehra Grup yetkilisine hangi havalimanı daha yakın, sormanız gerekmektedir. Aksi taktirde yanlış veya uzak havalimanına uçak bileti almanızdan kaynaklanan problemlerden Zehra Grup sorumlu tutulamaz.
 33. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel hakkındaki “www.zehragrup.com” detay sayfasında uzaklık tablosunda belirtilen mesafeler, en yakın restoran, en yakın plaj, en yakın yerleşim yeri, en yakın toplu taşımanın geçtiği yol ve en yakın havaalanı göz önünde bulundurularak yazılmıştır. Belirtilen restoran veya market kapanmış ise Zehra Grup sorumluluk kabul etmez.
 34. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel’de bulunan havuzda oluşacak boğulma, düşme, ayak kırılması, kol kırılması gibi vs. oluşacak tüm kazalardan Zehra Grup sorumlu tutulamaz.
 35. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel yüzme ısıları; Hava durumuna ve mevsimsel sıcaklığa göre değişkenlik gösterebilmektedir. oteli kiralayan misafirlerimiz, havuzun soğuk olmasından dolayı havuza girememesinden ve bu yüzden havuzu kullanamamasından Zehra Grup’u kesinlikle sorumlu tutamaz.
 36. Havuz için görevli personeller; (Gece 02:00 – Sabah 10:00) Saatleri arasında her gün periyodik olarak havuz temizlemektedirler. Bu saatler arasında misafir personele engel olmayacaktır.
 37. Otellerin tamamında yaklaşık 160 litrelik güneş enerjisi ile ısınan sıcak su tankı bulunmaktadır. Misafirlerin, adil kullanımın dışında aşırı sıcak su tüketiminden dolayı sıcak suyun kalmamasından kaynaklanan problemlerden misafir birebir sorumludur, Zehra Grup bu durumdan kaynaklanan problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.
 38. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel hiç birisinde yiyecek, içecek, herhangi bir gıda ürünü vs. bulunmamaktadır. İsteyen Misafirlerimiz işletmemize ait olan ZEHRA RESTORAN’ da EXTRA ÜCRET MUKABİLİNDE (yarım pansiyon) zengin çeşitleri ile Sabah Kahvaltı ve Akşam Yemeği, AÇIK BÜFE  olarak  veya alacarte bölümünden Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelnize paket servisi hizmeti alabilirsiniz.
 39. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotellerde veya yolda, Cep Telefonu sinyalinin hiç alınmaması, az alınması veya cep telefonundan internetin çekmemesi gibi durumlardan Zehra Grup kesinlikle sorumlu tutulamaz. GSM operatörünüzü arayıp, gideceğiniz bölgede GSM sinyali durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 40. Kredi kartı ile veya MAIL ORDER ile veya EFT veya havale veya vb. şeklinde ödeme yapsanız dahi, size “onay maili” ve “konfirmasyon belgesi” gelmeden, kesinlikle, uçak bileti, otobüs bileti, vs. satın almayınız ve işyerinizden izin almayınız. Para ödemesini Zehra Grup’ ya yapsanız bile size “onay maili” ve “konfirmasyon belgesi” gelmediği taktirde Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelyi kesinlikle kiralamış sayılmazsınız. Misafirlerimizin aceleci davrandığı bu ve buna benzer durumlardan ortaya çıkabilecek maddi ve manevi zararlardan Zehra Grup kesinlikle sorumlu değildir.
 41. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelde oluşacak müşterinin sebep olduğu tüm kazalar ve olaylardan yangın, elektrik kaçağı, tüp kaçağı ve bunun sonucunda oluşacak ölüm ve kazalardan, internet sağlayıcısından (Türk Telekom vs.) kaynaklanan telefon ve internet kesilmesi, Elektrik Şirketinden kaynaklanan elektrik kesilmesinden, Su Şirketinden kaynaklanan su kesilmesinden Zehra Grup sorumlu tutulamaz.
 42. Web sitemizde yayımlıyor olduğumuz tüm Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotellerimizin fotoğrafları geniş açılı lens ile çekilmiştir. Ayrıca Web sitemizde yayımlıyor olduğumuz tüm Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotellerimiz bire bir aynısı olup, sitede göründüğü gibi olmadığını, sitede daha iyi göründüğünü, sitede daha büyük veya daha küçük olduğu vb. gibi bahaneler asla kabul edilemez ve bunlardan Zehra Grup sorumlu tutulamaz.
 43. Olumlu veya olumsuz doğa olaylarından/koşullarından ve olumlu veya olumsuz hava durumundan/koşullarından oluşabilecek her türlü olumsuzluktan Zehra Grup sorumlu tutulamaz.
 44. Misafirlerimizi; arı, akrep, böcek, yılan sokması, kedi, köpek ısırması ve vb. olaylardan dolayı Zehra Grup sorumlu tutulamaz.
 1. Havuzu dışarıdan görünmeyen Otel diye tabir edilen MUHAFAZAKAR otelleri tercih etmek isteyen misafirlerimiz, otelin detay sayfasında; “bu otel muhafazakar ailelere uygundur”, “havuzu dışarıdan görünmez”, “tesettürlü bayanlar tercih edebilir” ibareler yok ise o otel muhafazakar bir otel değildir. Bu gibi ibareler olmayan oteli kiralayıp, otele geldiği zaman “bu otel muhafazakar bir otel değil” deyip Zehra Grup suçlamasından, Zehra Grup kesinlikle sorumlu değildir. oteli kiralayacak olan misafirlerin tüm detayları dikkatli bir şekilde okumasını tavsiye ederiz.
 2. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelnin içerisine veya havuz bahçesi veya havuz terasına, herhangi bir gıda maddesinden dolayı veya çöpünüzden dolayı karınca veya böcek vb. veya değişik hayvan toplanmasından misafir birebir sorumludur, bu durumdan Zehra Grup sorumlu tutulamaz.
 3. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelnin yüzme havuzundan veya duşundan gelen sudan meydana gelebilecek her türlü hastalıktan, klor alerjisinden vs. kimyasal alerjiden, Zehra Grup kesinlikle sorumlu tutulamaz. Sağlık sal veya klor’ a vücut hassaslığı olan kişilerin havuza girmemesini tavsiye ederiz.
 4. Kiralanan Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel çevresinde her türlü büyükbaş, küçükbaş, tavuk, keklik, vs. hayvancılık yapılabilmektedir, kiralanan Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotellerin  bahçesinde veya komşu Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotellerin bahçelerinde her türlü gübre kullanılabilmektedir, bu ve bu gibi olaylardan kaynaklanabilecek rahatsız edici hayvan sesleri ve kötü kokulardan Zehra Grup kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz. Misafir, bu gibi durumlar ile karşılaşabilme ihtimalini göz önüne alır.
 5. Üçüncü kişilerin, havada Drone, vb. gibi teknolojik aletler uçurmasından Zehra Grup sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz.
 6. Misafir, kiralamış olduğu Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel ye giriş tarihi ve saatinde giriş yapmamış ise ve yazılı olarak Zehra Grup’ya geç giriş yapacağını bildirmemiş ise. Zehra Grup, bu gibi durumlarda 24 saat bekler. Misafir 24 saatin sonunda hala otele giriş yapmamış ve durumunu yazılı olarak Zehra Grup’ya belirtmemiş ise, Zehra Grup; Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelye yeni bir misafir bulup kiralayabilir. Bu durumda, oteli ilk kiralayan misafir, Zehra Grup’dan hiçbir hak talep edemez. Yatırmış olduğu para geri kesinlikle iade edilmez, otele gelse dahi konaklama yapamaz. Bu durumdan kaynaklanan, misafirlerin maddi ve manevi zararlarından, herhangi bir yerde konaklayamamasından, dışarıda kalmasından, otel, pansiyon, kiralık otel, kiralık apart bulamamasından Zehra Grup kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelyi kiralayan misafiri bunu kabul etmiş sayılır.
 7. Zehra Grup Web sitesi üzerinden Zehra Grup ´ya rezervasyon yaptırmış ve/veya rezervasyon belgesi doldurmuş her kişiye Zehra Grup istediği zaman, istediği kadar SMS ve/veya elektronik posta gönderebilir. Rezervasyon yaptırmış olan ve/veya rezervasyon formu doldurmuş olan tüm misafirler bunu kabul etmiş sayılırlar.
 8. Kiralanmış olan Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelnin kiralanmış olan tarihleri kesin ve nettir, herhangi bir tarih değişikliği yapılması kesinlikle mümkün değildir. oteli kiralayacak ve/veya kiralamış olan müşteri bunu kabul etmiş sayılır.
 9. Misafir; herhangi bir Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelye rezervasyon-iletişim formu doldurmuş, Zehra Grup´nın herhangi bir telefon numarasına SMS yollamış, Whatsap numarasına mesaj yazmış, e-posta olarak mesaj yazmış ve/veya kesin rezervasyon yaptırmış ise, rezervasyon formunda belirtmiş olduğu telefon numarasını/numaralarını, e-posta adresini, TC-Pasaport-Yurtdışı kimlik numarasını, Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel de konaklayacak olan kişilerin  isim  ve  soy  isimlerini, TC-Pasaport-Yurtdışı kimlik numaralarını, adres bilgilerini, vergi numaralarını, şirket/şahsi fatura bilgilerini, ön ödeme miktarını, kalan bakiyeyi, hasar depozitosu miktarını, Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelye girişte ödeyecek olduğu ödeme miktarını, kısacası; müşterinin Zehra Grup´ya vermiş olduğu

yazılı ve sözlü tüm bilgileri, Zehra Grup Personeli tarafından; Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel’nin sahibine, bakıcısına, temizlikçisine, görevlisine vs. verileceğini/paylaşılacağını kabul etmiş/izin vermiş sayılır. Müşteri bu hususta doğacak tüm sorumlulukları kabul etmiş sayılır.

 1. Otel detay sayfasında belirtilen Mesafe Cetveli Bölümü´nde yer alan “Şehir Merkezi” kısmı; otele en yakın yerleşim yerinin merkezi konumu baz alınarak yazılmıştır. Burada belirtilen “Şehir Merkezi” il, ilçe, kasaba, köy veya küçük bir yerleşim yeri olabilir. Misafiri bu hususta doğacak tüm sorumlulukları kabul etmiş sayılır.
 2. Misafir, Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelye girişinden ilk 24 saat içerisinde mutlaka tüm eşyaları, ekipmanları vs. her şeyi kontrol etmelidir, şayet hasarlı, arızalı vs. olanlar var ise otel sahibine / otel görevlisine / firmamıza sözlü, yazılı ve fotoğraflı olarak bildirmelidir. otel çıkışında otel sorumlusu tarafından yapılacak kontrolde hasar / zarar görmüş bir eşya ya da materyal var ise bu tutar müşteriden talep edilecektir.
 3. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotellerimiz doğa içerisinde konuma sahip oldukları için, gerekli haşerat ilaçlamaları yapmaktadır. Buna rağmen çevrede; kelebek, böcek, sinek, her türlü sürüngen hayvan vs. bulunma ihtimali vardır Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelnin dışında ve / veya bahçesinde doğal yollardan gelen kuş, kelebek, karınca, örümcek, sinek, arı, böcek, akrep, yılan, kedi, köpek vs. gibi hayvanlar olabilir, bu gayet doğaldır. Müşteri; bahsedilen hayvanlardan birini veya birkaçını otelin dışında, içinde ve / veya bahçesinde görüp bunu problem varmış gibi ortaya koyup otelden ayrılma ve ödemiş olduğu parayı geri isteme talebi kesinlikle kabul edilmez, Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelyi kiralayan misafirlerimiz bu ve buna benzer olayların olabileceğini kabul etmiş sayılır.
 4. Kiralama Şartları ve Sözleşmesinde, İptal ve İade Şartlarında, Web sitemizde yer alan Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel’nin açıklama bölümlerinde, e-mailde, telefonda ve/veya Whatsap tan size sözlü ve veya yazılı olarak söylenen, belirtilen, yazılan hayvan, böcek, bitki ve haşerat isimlerinin bir kaç tanesidir. Zehra Grup, hayvanlar aleminin ve bitkiler aleminin tümünün isimlerini yazmak, belirtmek ve / veya söylemek zorunda değildir ve buna doğal olarak imkan yoktur. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelyi kiralayan misafirlerimiz bu durumu kabul etmiş sayılır.
 5. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotellerimizin hiç birisinde toplu organizasyon, düğün, nişan, doğum günü partisi, bekarlığa veda partisi, kutlama, toplu eğlence, vs. kısacası her türlü toplu parti, eğlence, toplantı, her türlü organizasyon yapılması kesinlikle yasaktır. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelyi kiralayan misafirlerimiz bu durumu kabul etmiş sayılır.
 6. Zehra Grup, Misafirlerinin; Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotelyi ne amaçla kiraladığına bakmaz. Bu sebeple, nişanlıdan ayrılmak, düğün ve/veya nikah vb. organizasyonların tarihinin ertelenmesi, kaza veya kamu personeli veya özel şirket personelinin izin iptali vb. durumlarda tüm kiralama şartları harfiyen geçerli olup iptal durumu kesinlikle söz konusu değildir.
 7. Zehra Grup, Kiralama Şartlarını ve Sözleşmesini, İptal Şartları ve İade Koşullarını dilediği zaman değiştirebilir. Güncel Kiralama Şartları ve Sözleşmesi, İptal Şartları ve İade Koşulları Web Sitemizde yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.
 8. Misafirler Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel’de kaldıkları süre içerisindeki şikayetlerini Zehra Grup’ ya Şikayet konusu durum, Zehra Grup görevlilerince incelenecek ve gereken tedbirler derhal alınacaktır. Konaklama süresinde bildirilmeyen, konaklama bittikten ve Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotellerden ayrıldıktan sonra yapılacak şikayetlerden Zehra Grup kesinlikle sorumlu tutulamayacaktır.
 1. Evcil hayvan izni olan Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel’mizin dışındaki tüm kiralık Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotellerimize evcil hayvan getirilmesi yasaktır. Aksi takdirde Zehra Grup anlaşmayı tek taraflı fesih etmeye yetkilidir. Hiçbir geri ödeme yapmadan müşteriyi evden çıkarma hakkına sahiptir. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotellerimizin tamamının kapalı alanlarında sigara içilmesi yasaktır.
 2. Misafirlerimiz, yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm koşulları kabul etmiş olup, bu ve vb. bahaneleri üreterek kira sözleşmesini fesih çabasına girmesi takdirinde Zehra Grup sözleşmeyi tek taraflı fesih etme hakkını ve sözleşme bedelini talep etme hakkını kullanabilir.
 3. Kiracı (Müşteri), Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel girişinde Zehra Grup’ nın düzenlemiş olduğu “ Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel Sözleşmesi’ni okuyup, anlayıp, imzalamak zorundadır, aksi takdirde; Zehra Grup’a daha önce ödemiş olduğu tüm paralar müşteriye iade edilmeyecektir ve Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel konaklaması yaptırılmayacaktır.(Sözleşme tek taraflı olarak, Zehra Grup tarafından fesih edilecektir). Zehra Grup sözleşmedeki tüm bedeli talep etme hakkı doğacaktır. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel sözleşmesinin bir nüshasını karşılıklı imzalar atıldıktan sonra Zehra Grup yetkilisinden alabilirsiniz.
 4. Misafirlerimiz konakladığı tarihler arasında Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel’lerde giriş esnasında Zehra Grup Temsilcisi tarafından gerekli olan info ve tanıtımlar yapıldıktan sonra anahtar misafire teslim edilir.
 5. Misafirlerimiz konakladığı tarihler arasında kendi güvenliğini üstlenmek zorundadır. Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel’de oluşabilecek herhangi bir güvenlik zafiyetinden Zehra Grup sorumlu değildir.
 6. Bu sözleşmenin kapsamına giren konularla ilgili ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıklarda Fethiye İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.

Zehra Hotel – Tatil Köyü – Butik Hotel’den herhangi birine rezervasyon yaptıran misafirlerimiz yukarıdaki şartların tamamını kabul etmiş sayılırlar. Bu şartların herhangi birine aykırı davranış ” Zehra Grup ” rezervasyonları tek taraflı iptal etme, geri ödeme yapmama ve ücretin tamamını talep etme hakkı doğurur.

 

REZERVASYON